Rádi byste svému blízkému darovali náš kurz?

Nevíte termín a potřebujete poradit? Dárkový poukaz využijte při registraci na některý z našich kurzů.  Platnost Voucheru je 1 rok. Detailní info ke kurzu Freedivingu naleznete na odkazech níže.


CENA VOUCHERU FREEDIVING INTRO pro 1 osobu 2.490,- Kč. Po objednání Vám bude odeslán email s informací k platbě. V případě, že máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše další dotazy a požadavky napište do zprávy v objednávkovém formuláři.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Kurz probíhá v areálu Střední školy Zelený pruh. Adresa: Zelený pruh 1294/52 Praha 4.

Kurz naplnil mé očekávání tj. poznat schopnosti vlastního těla a možnost je rozvíjet. Po dvou dnech kurzu vydržet pod vodou 4 min. bylo pro mě před kurzem v kolonce scifi. Řadu znalostí sem hned použil při šnorchlování na letní dovolené a vycvičil patřičně i zbytek rodiny 🙂

Michal Červenka Indoor Freediver, základní kurz

Rádi byste svému blízkému darovali náš kurz?

Nevíte termín a potřebujete poradit? Dárkový poukaz využijte při registraci na některý z našich kurzů.  Platnost Voucheru je 1 rok. Detailní info ke kurzu Freedivingu naleznete na odkazech níže.


CENA VOUCHERU FREEDIVING INTRO pro 1 osobu 2.490,- Kč. Po objednání Vám bude odeslán email s informací k platbě. V případě, že máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše další dotazy a požadavky napište do zprávy v objednávkovém formuláři.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Kurz probíhá v areálu Střední školy Zelený pruh. Adresa: Zelený pruh 1294/52 Praha 4.